Fit Club – Velké Poříčí

Tělocvična ZŠ na náměstí

V lednu roku 2016 jsem se rozhodla otevřít svůj FIT CLUB, abych pomohla svým klientům (a nejen jim) propojit správnou výživu s vhodným pohybem. Vlivem dnešní uspěchané doby lidé mají čas si zajít do fitka jen ve večerních hodinách a když se pak na konzultaci zeptám: “A co jíte po cvičení?“ Slyším často: “ Neblázněte nic! Přece potřebuju spálit energii a ne ji zas nabrat zpět a ještě navíc večer před spaním.“ Ano, velká část mých klientek má strach, že to, co během cvičení spálí, zase nabere zpět + něco navíc…. a tak jídlo raději vynechají, nebo si dají jen „něco“ malého. A TO JE ŠPATNĚ!
Jako výživový poradce a trenér v jednom se snažím ke každému svému klientovi i cvičenci přistupovat individuálně a propojit pohyb a výživu v jedno.
FIT CLUB ALE NENÍ POUZE PRO MÉ KLIENTY! Cvičit může přijít každý, kdo má chuť a najde si na sebe trochu času. Můžete chodit jednou týdně, nebo na každou lekci, to je pouze na vás 🙂

Náročnost cvičení

Nejčastěji cvičíme s vahou vlastního těla. V některých lekcích používáme speciální gumy na cvičení, tzv. thera bands, při posilování činky, nebo overbally. Věk i kondice zde nehrají roli. Nemusíte mít strach, když se k nám přidáte třeba v půlce roku. ZVLÁDNETE TO! Nabídka cvičení je pestrá a každý si vybere lekci, která mu sedne.
Cvičíme intervalový trénink TABATA a KRUHOVÝ TRÉNINK pro zvýšení tělesné kondice a zařazujeme i posilovací cviky zaměřené na všechny svalové partie. Jelikož jsem cítila velkou poptávku po pomalém cvičení zdravotního charakteru, rozhodla jsem se v roce 2018 otevřít další 3 speciální lekce (jedna z nich je ve Velkých Petrovicích), kde se nesetkáte s žádným „hopsáním“, ale snažíme se tělo posílit a protáhnout v pomalém tempu. Každá lekce je jiná, jednou se zaměřuji víc na zádové svalstvo, podruhé na uvolnění krční páteře, posílení pánevního dna apod. Velký důraz kladu na posílení středu těla, tzv. CORE, který má tu největší úlohu ve správném držení těla.

Nepravidelné lekce

Abych běžné lekce i něčím oživila, jednou za čas organizuji prodloužené lekce, fitness maratony a od dubna 2019 také speciální fitness lekce pro děti základních škol. 2x ročně organizujeme také víkendové pobyty. Během letních prázdnin a při hezkém počasí cvičíme při hudbě venku.

SEZNAM AKTUÁLNÍCH LEKCÍ NAJDETE ZDE: ROZVRH CVIČENÍ

REZERVACE NUTNÁ PŘEDEM!

Vzhledem k omezené kapacitě míst je nutné se na lekce hlásit předem. Přihlásit se můžete telefonicky, přes e-mail, nebo sami přes REZERVAČNÍ SYSTÉM v nabídce ROZVRH CVIČENÍ. Pro zadání rezervace si musíte vytvořit svůj účet. Na první zúčastněné hodině si pak budete moci předplatit „kredit“, který Vám bude načten na Váš účet. Jakmile si zarezervujete svoji hodinu, kredit se odečte. Rezervovat můžete max. 3 týdny dopředu. Pokud budete vědět, že nemůžete na hodinu dorazit, je možnost 9 hodin před začátkem lekce svoji rezervaci zrušit a kredit se Vám opět přičte zpět na Váš účet. Pokud tak neučiníte, systém už Vás k dané lekci nepustí a Vaše rezervace propadá! Pokud se ale včas omluvíte a najdeme za Vás náhradu, propadlý kredit Vám bude vrácen. Ať už zvolíte kteroukoli formu přihlášení, každá Vaše REZERVACE JE ZÁVAZNÁ a bez předchozí omluvy požaduji náhradu v plné výši za obsazené místo. Děkuji za pochopení a respektování těchto pravidel.

FIT CLUB PRO AKTIVNÍ MAMINKY S DĚTMI

Abych mohla vyhovět opravdu všem, provozuji od r. 2017 i kurzy cvičení maminek s dětmi. Jedná se o fitness cvičení maminek 🙂 , které většinou nemůžou chodit cvičit odpoledne, protože nemají hlídání pro své malé děti. Více o tomto cvičení se dočtete zde: Maminky s dětmi

BONUS NAVÍC

Jak už jsem psala na začátku, Fit club byl založen za účelem propojení pohybu a výživy s viditelnými výsledky. Proto 1x za 2 měsíce provádím přímo v tělocvičně (před cvičením) měření tělesných hodnot na speciálním bioimpedančním přístroji TANITA, který měří mmj. složení tuku, svaloviny a vody v těle. Měření v tělocvičně je ZDARMA!

Musíte ale splnit 2 věci:
1.projít úvodním měřením při individuální konzultaci (kde Vám v klidu všechny hodnoty vysvětlím , příp. pomohu nastavit Váš cíl)
2.chodit na cvičení pravidelně (alespoň 1x týdně)

Pro ostatní platí cena měření viz. Ceník

01
02
03
04

Fotogalerie ze cvičení