Poradkyně zdraví a výživy,
instruktorka fitness

Fit Club – Velké Poříčí

tělocvična ZŠ na náměstí (menší tělocvična ve 2.patře)

V lednu letošního roku jsem se rozhodla otevřít svůj FIT CLUB, abych pomohla svým klientům (a nejen jim) propojit správnou výživu s vhodným pohybem. Vlivem dnešní uspěchané doby lidé mají čas si zajít do fitka jen ve večerních hodinách a když se pak na konzultaci zeptám: “A co jíte po cvičení?“ Slyším často: “ Neblázněte nic! Přece potřebuju spálit energii a ne ji zas nabrat zpět a ještě navíc večer před spaním.“ Ano, velká část mých klientek má strach, že to, co během cvičení spálí, zase nabere zpět + něco navíc…. a tak jídlo raději vynechají, nebo si dají jen „něco“ malého. A TO JE ŠPATNĚ!

Jako výživový poradce a trenér v jednom se snažím ke každému svému klientovi, či cvičenci přistupovat individuálně a propojit pohyb a výživu v jedno. Členové FIT CLUBU mají 15% SLEVU na všechny služby výživového poradenství!

JAK SE STÁT ČLENEM FIT CLUBU?

Stačí si jednorázově předplatit minimálně 5 lekcí!
Ušetříte nejen na službách výživového poradenství, ale i na ceně vstupu. 🙂

Cvičíme, protože chceme mít viditelné výsledky!

Náročnost cvičení

Každý cvičí s váhou vlastního těla a dle svých možností. V některých lekcích používáme speciální gumy na cvičení, tzv. thera bands.Věk i kondice zde nehrají roli. Nemusíte mít strach, když se k nám přidáte třeba v půlce roku. ZVLÁDNETE TO! 🙂

Cvičíme intervalový trénink TABATA a HIIT pro zvýšení tělesné kondice a zařazujeme i posilovací cviky zaměřené na všechny svalové partie. Velký důraz kladu na posílení středu těla, tzv. CORE, proto od září 2017 otevírám jednu samostatnou lekci, kde se jím budeme detailně zabývat.

NEPRAVIDELNÉ LEKCE
V posledních měsících jste si oblíbili prodloužené lekce a Fitness maratony. Tyto lekce bývají jednou do měsíce a můžete se na ně přihlásit již 14 dní dopředu běžným způsobem přes rezervační systém. Během letních prázdnin a při hezkém počasí cvičíme při hudbě venku.

KDY CVIČÍME?

PONDĚLÍ
9-10 a 10-11 hod
Fit club maminek s dětmi-kurz (od 15.1.2018)
ÚTERÝ
17 – 18 hod
Tabata – intervalový tréning
ČTVRTEK
9-10 a 10-11 hod
Fit club maminek s dětmi-kurz (od 18.1.)
19 – 20 hod
CORE a STREČINK
PÁTEK
19:00 – 20:00
TABATA/Posilování/kruhový trénink CVIČÍME VE VELKÝCH PETROVICÍCH
NEDĚLE
18-19 hod
Tabata + posilování

CENA: jednorázové vstupné  70,- Kč

Možnost zvýhodněných kreditů!!!

350 kreditů ….. 320,- Kč

700 kreditů ….. 600,- Kč

NOVÁ FORMA REZERVACE OD LEDNA 2017 !!!!!

Od nového roku využíváme praktický a přehledný rezervační systém, který naleznete na mých stránkách v pravém zeleném poli ROZVRH CVIČENÍ.
Pro zadání rezervace je nutné si vytvořit svůj účet. Na první zúčastněné hodině si pak budete moci předplatit „kredit“, který Vám bude načten na Váš účet. Jakmile si zarezervujete svoji hodinu, kredit se odečte. Rezervovat můžete max. 2 týdny dopředu. Pokud budete vědět, že nemůžete na hodinu dorazit, je možnost 12 hodin před začátkem lekce svoji rezervaci zrušit a kredit se Vám opět přičte.

FIT CLUB PRO AKTIVNÍ MAMINKY S DĚTMI

V minulém školním roce jsme úspěšně zahájili cvičení maminek. Mnoho maminek nemůže chodit cvičit v odpoledních hodinách, protože nemají hlídání pro svá zlatíčka. Proto právě pro ně jsem otevřela dopolední cvičení, aby si aktivně zaposilovaly a zároveň mohly vzít své děti s sebou. Při některých cvicích používáme svá dítka jako závaží. A co když moje dítě nebude spolupracovat? Tak toto trápí asi každou maminku. Ale nemusíte se bát. Praxe nám ukázala, že vždy se to dá nějak zvládnout. Větší děti si lezou, či běhají po tělocvičně a hrají si s hračkami. Doporučuji brát dětem i menší svačinku, rády si dělají „piknik :-D“ S miminky to bylo o něco jednodušší. Pokud zrovna nebyly ospalé, většinou zvládly spolupracovat celou lekci.

NOVÉ KURZY AKTIVNÍCH MAMINEK od ledna 2018

V roce 2017 jsem začala pořádat ucelené kurzy cvičení maminek s dětmi, které se staly oblíbené, a proto v nich budu nadále pokračovat i v roce 2018. Kurzy mají hned několik výhod:

  • budete se pravidelně účastnit lekcí, tzn. budete mít lepší výsledky
  • budeme se scházet v uzavřeném kruhu a v malé skupince (max 8 maminek), tzn. děti i maminky se budou moci vzájemně poznat a já se vám budu moci individuálně věnovat. V úvodních hodinách více kontroluji správnou techniku cviků!
  • lekce Vás vyjde levněji, než při zakoupení jednorázové hodiny
  • každá nová maminka má možnost ZDARMA využít v prvních 14 dnech kurzu 1 hodinu výživového poradenství včetně měření tělesných hodnot ( v celkové hodnotě 250,-Kč) a v závěru kurzu si může nechat zkontrolovat svůj posun za sníženou částku 100,-
  • sama jsem matkou a je mi jasné, že ne vždy je dítko zdravé a mohu s ním do kolektivu. Proto nabízím kompenzaci 2 HODIN, na které byste nemohly přijít. Tyto hodiny můžete po domluvě ZDARMA vyčerpat na mých odpoledních lekcích. Podmínkou je OMLUVA PŘEDEM, že na maminkovské cvičení nedorazíte!

A KDY BUDOU KURZY PROBÍHAT?

PONDĚLÍ
9-9:50 hod
PONDĚLÍ
10 – 10:50 hod
ČTVRTEK
9 – 9:50 hod
ČTVRTEK
10 – 10:50 hod

CO S SEBOU?

Sportovní oblečení a obuv, podložku (stačí ručník) na cvičení, lahev s vodou a oblíbenou hračku a svačinku pro své děťátko

01020304

Fotogalerie ze cvičení

Marketa Hrádková